-3 % za like

Články a myšlienky


‹ Úvod

voda a vy

Všetci vieme, že voda je nevyhnutnou súčasťou všetkého života a bez vody by sme prežili len niekoľko dní. Ale už menej ľudí vie, prečo je vlastne voda taká dôležitá a ako kvalita tekutín môže ovplyvniť zdravie a vitalitu človeka.

Až 2/3 našej celkovej  hmotnosti tvorí voda, ktorá je ihneď po kyslíku najdôležitejším elementom pre život.  Naše telo je doslovne závislé na vode, ktorá predstavuje katalyzátor, dopravný systém, barometer telesnej teploty, prepravcu  živín a elektrických impulzov. Je prakticky nevyhnutná pre správne fungovanie telesných funkcií, metabolických a detoxifikačných procesov.

Voda nepredstavuje nežijúci materiál a nie je obmedzená na chemický titul H2O. Jej zrod a celkove opakovanie vodného cyklu predstavuje úžasný kolobeh v prírode. Je to žijúca substancia, ktorej chemická štruktúra sa mení pod vplyvom iných chemických látok a elektromagnetických vplyvov a prostredia. Jej modifikácia má nevysloviteľný dopad nielen na jej kvalitu, ale aj jej schopnosti liečiť a vyživovať. Zdravá prírodná voda obsahuje živiny, minerálne látky, rozpustné soli a stopové prvky, ktoré predstavujú stavebné kamene pre rast, vitalitu a všetky funkcie v organizme na bunkovom levely.

V prírode voda nadobúda tieto pozoruhodné vlastnosti počas filtrácie zemskou kôrou, kde sa obohacuje o minerály a iné významné látky. Celý tento proces je poháňaný gravitáciou a zemským magnetickým jadrom. Kedysi takáto " živá " voda bola úplnou samozrejmosťou nášho života, ale postupne tieto prírodné procesy boli narušené ľudskou činnosťou a starodávna múdrosť vody bola zabudnutá. Celkové znečistenie podzemných vôd a vybudovanie čističiek postupne ničia tento organický materiál. Destilovaná voda, fľašková voda, reverzná osmóza a iné filtračné systémy nám zabezpečia čistú vodu bez baktérií, ale to hlavné poslanie vody – vyživovať a liečiť je narušené a stratené.

Filtračný systém EVA vďaka svojej revolučnej technológii umožňuje návrat k živej  vode, ktorá nielen chutí lahodne, ale zároveň aj vyživuje a stará  sa o vašu vitalitu.

EVA fontána + vodovodná voda = Vaše Zdravie a VitalitaMailinglist

Pridajte vašu adresu do nášho mailinglistu Dostávajte pravidelné správy o novinkách a akciách v nasej ponuke
Súhlasím s tým, že biohome.sk može posielať e-maily na uvedenú adresu.